Multi multi – popularna gra liczbowa

Chcesz zawalczyć o duże pieniądze? Poszukujesz szczęścia w liczbach? Sprawdź gry lotto, a zwłaszcza grę liczbową multi multi , która przez swoją budowę i wysoką konfigurowalność pozwala na grę taką, jaką chcesz. Chcąc walczyć o wysokie wygrane możesz wytypować aż dziesięć liczb, a jeśli chcesz walczyć o niższe kwoty, możesz wytypować nawet jedną liczbę. Wybór jest duży, sprawdź wszystkie możliwości dopasowując grę do swoich oczekiwań.

Jak grać w multi multi ?

Aby zagrać w multi multi należy wybrać się osobiście do kolektury lotto lub odwiedzić stronę lotto i założyć konto. Gra odbywa się na losowaniu dwudziestu liczb z osiemdziesięciu. Twoim zadaniem jest wytypowanie od jednej do dziesięciu liczb, które padną w losowaniu. Innymi słowy musisz wytypować od jednej do dziesięciu liczb z dwudziestu wylosowanych. Jeśli nie trafisz wszystkich masz szanse na niższe wygrane określone w specjalnie przygotowanej tabelce z wygranymi wszystkich stopni. Dodatkowo możesz zagrać wyższą stawką niż standardowa co powoduje, że wygraną mnożysz razy stawkę, którą obstawiłeś. Dodatkowo możesz również zaznaczyć opcję plus, która daje dodatkowe wygrane w przypadku trafienia ostatniej wylosowanej liczby w trakcie losowania.

Kiedy odbywają się losowania multi multi ?

Losowania odbywają się codziennie w studio lotto po południu oraz wieczorem. Warto obserwować losowania oraz wyniki, aby móc typować kolejne losowania i trafnie skreślać liczby na blankiecie. Sprawdź się korzystając z najczęściej padających liczbach w trakcie losowań oraz korzystając z map liczb, aby szukać formacji liczb i typować z dużym prawdopodobieństwem wygranej. Dodatkowo jak w każdej innej grze lotto możesz zagrać nieoficjalnymi systemami zwiększającymi Twoje szanse na wygrane lub mnożące wygrane po trafieniu określonej ilości wylosowanych liczb. Sprawdź swoje szanse również grając na kilka losowań pod rząd. Możesz zapomnieć o wysyłaniu codziennie nowych kuponów.